tel. č.: +421 944 35 35 96


e-mail: info-ZVNC-newhome.sk

O nás

 

NEW HOME Realitná kancelária je rodinnou firmou so začiatkom vzniku od roku 2014. Vzhľadom na to, že máme dostatok skúsenosti s realitnou činnosťou a niekoľko stoviek úspešných obchodov bez nehôd za sebou, môžete sa na nás plne spoľahnúť pri predaji, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Poskytujeme komplexné služby v realitnej oblasti, využívame k tomu schopnosti a kvalifikáciu vlastných pracovníkov a tam, kde nám vedomosti a sily nestačia, spolupracujeme s odborníkmi v ďalších profesiách. Pôsobíme v Bratislavskom kraji, predovšetkým v samotnej Bratislave. Naša práca sa zameriava hlavne na predaj a prenájom bytov, domov a pozemkov, ale vieme byť nápomocní aj pri predaji a prenájme komerčných priestorov.

Myslíme si, že kvalitné realitné služby vôbec nesúvisia s veľkosťou realitnej kancelárie, ani s množstvom pobočiek či kvantom maklérov v realitnej kancelárií. Je to najmä o ľuďoch, ktorí s klientmi komunikujú a prichádzajú do kontaktu. Vďaka nášmu osobnému prístupu ku každému klientovi môžeme a chceme venovať jednotlivým obchodným prípadom vyššiu starostlivosť a plnohodnotnejší servis.  

Hlavným cieľom NEW HOME Realitnej kancelárie je byť jednoznačnou voľbou pre našich existujúcich, ale aj pre nových klientov, ktorí riešia akúkoľvek otázku súvisiacu s nehnuteľnosťami.

 

 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2